כשמדובר בהפרעות מיניות, זכרו שגברים חשים צורך להוכיח שהם בעלי ביצועי מין טובים. עם כל ההתפתחות התרבותית שעברנו והשוויון בין המינים, זקפה עדיין נתפסת כתופעה הגברית המרכזית והגלויה ביותר.

לפני 15 שנה שוחררה לאוויר העולם התרופה הראשונה לטיפול בזקפה – ויאגרה. גלולה זו שינתה את התמונה כיוון שזו הייתה הפעם הראשונה שקיים כדור יעיל ובטוח שניתן ליטול דרך הפה (במקום זריקות או ניתוח). כידוע, הגלולה הכחולה זכתה די מהר להצלחה גדולה. כמה שנים אחר כך זה יצאו אחיותיה – סיאליס, לויטרה, קמגרה ואחרות.

ג'ל קמגרה למכירה

חלק מהגברים הסובלים מבעיות זקפה אינם ששים ליטול את התרופות בגלל העלות הגבוהה של התרופות. הטיפול בתפקוד הזקפה אינו נכלל בסל הבריאות – לרוע המזל. ניתן להבין את חברות התרופות – הן משקיעות סכומי עתק בפיתוח תרופות וכמובן שהן רוצות לכסות את ההשקעות ולראות רווחים. התוצאה היא שהמחירים גבוהים יחסית לתרופות אלו.

בשנים האחרונות חלה הפחתה של עשרות אחוזים בעלותן של כמה תרופות לטיפול בתפקוד המיני בזכות יציאה לשוק של תרופות גנריות. תרופות אלו נמצאות בפיקוח רפואי אך הן אינן תרופות המקור. כתוצאה מכך, תכשירים אלו הפכו להיות הרבה יותר נגישים ואפשריים להשגה עבור גברים רבים.

אף על פי שתרופות גנריות אלו מצוינות לגברים עם בעיות זקפה, הן מיועדות לשימוש ע"י אנשים מאוד מסוימים. לא כל אחד יכול להשתמש בתרופה זו; לדוגמה, התקנים הקיימים אינם לוקחים בחשבון שימוש ע"י נשים. עם זאת, לא ברור מה יכול לקרות אם אישה משתמשת בתרופה מעין זו, מכיוון שתכשירים אלו נועדו כדי לעזור לגברים לשמור על זקפה. כמו כן, השימוש בתרופות אלו לשימוש ע"י ילדים מכיוון שגופם אינו מתאים ואינו חזק דיו להתמודדות עם תופעות הלוואי האפשריות של התרופה. גם לאנשים מתחת לגיל 18 השימוש בתרופות הללו הינו אסור.

אופן פעולת התרופות לשיפור התפקוד המיני

מעכב אנזים הנקרא פוספודיאסטרז 5 (PDE-5) מונע את התכווצות השריר החלק של דופן הפין ובכך תורם לעליית זרימת הדם לאיבר המין ומאפשר זקפה ממושכת לאורך זמן. דוגמאות לתרופות בקטגוריה זו: FILDENA 100 שהוא ויאגרה גנרית,  VIDALIST 20 שהוא סיאליס גנרי. ניתן גם להשיג ג'ל קמגרה למכירה שהוא תחליף ויאגרה גנרית בעל השפעה זהה בשיפור האון הגברי. בנוסף לכך, ג'ל קמגרה מאפשר ספיגה מהירה ונכנס לפעולה תוך 15 דקות, וזאת בזכות העובדה שהוא מגיע בצורת ג'ל המתחיל להיספג בגוף בעודו בחלל הפה.

גם חברת התרופות "טבע" החלה לייצר את גרסה גנרית משלה לויאגרה ("סילדנאפיל טבע"). הטבליות שווקו בתחילה במדינות ברחבי אירופה וכיום ניתן להשיגן גם בישראל.

לסיכום, ניתן לטפל בבעיות תפקוד מיני. הטיפול יעיל, בטוח ועכשיו גם נוח יותר כלכלית. לאחר שיחה קצרה עם הרופא שלך אתה יכול להגביר את ההנאה בחייך.

פרטים נוספים באתר קמגרה-ישראל